معرفی بروکر فیبوگروپهلدینگ بین المللی مالی فیبو گروپ با بیش از 17 سال سابقه فعالیت (از سال 1998) یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در عرصه معاملات آنلاین ارزهای خارجی میباشد. 
گروه شرکتهای فیبوگروپ به واسطه شفافیت در عملکرد برندی خوشنام در بازارهای مالی فرابورس OTC (خارج از بورس) محسوب میگردد. شرکت FIBO Group Ltd با مجوز شماره SIBA/L/14/1063 در جزایر ویرجین بریتانیا به ثبت رسیده است و دارای رگولاتوری FSC ("کمیسیون خدمات سرمایه گذاری" Financial Services Commission) میباشد. 
هلدینگ فیبوگروپ از ابتدای فعالیت تا کنون موفق به اخذ دو رگولاتوری CySEC و FSC - BVI شده است از سوی دیگر افتتاح شعبات و دفاتر متعدد فیبوگروپ در بیش از 8 کشور جهان (افتتاح دفاتر جدید در کشور شیلی و سنگاپور طی سال 2014 ) همگی نشانه روند مثبت و رو به رشد این شرکت در سالهای اخیر بوده. مجموعه "ایران بورس آنلاین" بیش از 9 سال است که با بروکر فیبوگروپ همکاری دارد، و همواره شاهد بهبود شرایط معاملاتی و جایگاه این بروکر در کنار سایر رقبای دیگر این بازار بوده است. 
تیم پشتیبانی "ایران بورس آنلاین" در کنار همکاری با تیم پشتیبانی "بخش فارسی" فیبوگروپ در طی ایام هفته با کیفیتی مناسب پاسخگوی مشتریان ایرانی بوده و این سطح از خدمات پشتیبانی بخصوص برای افراد تازه کار در این بازار که از ابتدا نیاز به راهنمائی و اطلاع رسانی شفاف دارند بسیار راهگشا میباشد .

برای آشنائی بیشتر با مراحل شکل گیری کارگزار فیبوگروپ - FIBO Group Financial Intermarket Brokerage Online Group > کلیک کنید


🔴 وب سایت فیبوگروپ:
وب سایت فارسی بروکر فیبوگروپ. اینجا را کلیک کنید


.

بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین
بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین