امنیت سرمایه گذاری در بروکر فیبوگروپ، و رگولاتوری های آن


🔴 امنیت حسابها و رگولاتوری:
برند فیبوگروپ با داشتن رگولاتوری های معتبر این اجازه و حق را به Regulator (سازمان های نظارت کننده بر عملکرد بروکر) می دهد که آن سازمان ها به شکل ادواری و منظم بر کلیه عملیات مالی و اجرایی آنها نظارت داشته و هیچ نکته ای از دید آنها پوشیده نماند. 
ضرر و زیان ریسک های معاملاتی در فیبوگروپ توسط کمپانی AIG - American International Group,Inc بیمه شده است به عبارت دیگر مسئولیت شرکت فیبوگروپ و همچنین مسئولیت حرفه ای مدیران این شرکت در برابر مشتریان خود و سایر اشخاص ثالث بیمه شده است (لازم به ذکر است اتفاقی که اخیرا در ابتدای سال 2015 در خصوص ارزش فرانک سوییس در عرصه جهانی روی داد و کمپانی های متعددی را دچار مشکل نمود، هیچگونه خللی در ارائه خدمات از سوی فیبوگروپ روی نداد). 
در بروکر فیبوگروپ موجودی پولی مشتریان در یک حساب بانکی مجزا از موجودی پولی شرکت نگهداری می شود و به همین دلیل سرمایه مشتریان از امنیت بیشتری برخوردار است. مواردی که در خصوص رگولاتوری (سازمان های نظارت کننده بر عملکرد بروکر) و امنیت پول سپرده گذاران ذکر شد همگی در جهت شفاف سازی و اطمینان بخشی در عملکرد بروکر ذکر گردید تا مشتریان با آسودگی خاطر بیشتری با فیبوگروپ افتتاح حساب نمایند.

🔴 مستندات سازمان های نظارت کننده و بیمه گر:
♦ مدارک بیمه بروکر فیبوگروپ ریسک ها بیمه شده است، کلیک کنید
♦ AIG کمپانی بیمه کننده بروکر فیبوگروپ، کلیک کنید
♦ مشخصات رگولاتوری اف اس سی فیبوگروپ، کلیک کنید
♦ مشخصات رگولاتوری سایسک CySEC فیبوگروپ، کلیک کنید
♦ FIBO Group Holdings, Ltd Company is registered in the Republic of Cyprus (Registration number HE242381) and licensed by the Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) under the number 118/10بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین
بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین